REJSY I WYPRAWY POLARNE  -  Antarktyda, Georgia Południowa, Horn, Ziemia Ognista ...

Zapraszamy na pokład

Port Lockroy

Jeśli marzysz o przygodzie - dołącz do naszej załogi.

REJSY.  Możesz popłynąć z nami w rejs, zobaczyć Antarktydę, niesamowitych kształtów i kolorów góry lodowe, spotkać się oko w oko z lampartem morskim, pospacerować z pingwinem. Opłynąć przylądek Horn, poznać przepiękne fiordy Ziemi Ognistej, gdzie w górach wciąż nie ma wytyczonych szlaków.

Antarktyda


WYPRAWY.  Jeśli szukasz jeszcze trudniejszych wyzwań, możesz wyruszyć Selmą na wyprawę w nieznane, poznać emocje odkrywcy, niepewność jutra, zmierzyć się z Południowym Oceanem.


Nas, od kilku lat, te niezwykłe miejsca przyciągają jak magnes i co roku nie możemy doczekać się kiedy wyruszymy na rejs w fiordy kanału Beagle´a, spotkać pingwiny w pełni antarktycznego lata czy na wyprawę na zdradliwe Morze Weddella. To zawsze jest spotkanie z niewyobrażalnym.

Zobacz nasz plan najbliższych rejsów i wypraw  :tutaj ... >>

Lato na Antarktydzie.

Selma Expeditions - Antarktyda

Rejsy na Antarktydę. Najbardziej spektakularne miejsca na Półwyspie Antarktycznym.

Zobacz film ... >>


Selma-Antarktyda: Wytrwałość.
Regaty Sydney - Hobart 2014. Wyprawa na Morze Rossa 2015.

Sydney - Hobart 2014, Morze Rossa 2015

6 kwietnia 2014 Selma wyruszyła z Ushuaia, przez Przylądek Horn, Patagonię, Pacyfik i Australię na Morze Rossa. W kwietniu 2015 wróciła do Ushuaia.

Wzieła udział w legendarnych Regatach Sydney - Hobart - był to ostateczny test jachtu przed wypłynięciem na Ocean Południowy.

Pobiła światowy rekord w żegludze na południe - dopłynęła do Zatoki Wielorybów na antarktycznym Morzu Rossa - najzimniejszym morzu świata.

Uruchomiliśmy specjalną stronę Regat Sydney-Hobart 2014 i Wyprawy Morze Rossa 2015. Możecie tam przeczytać o Regatach, o Wyprawie, o Morzu Rossa. Poznać załogę. Na bieżąco były umieszczane relacje z pokładu Selmy, informacje o wydarzeniach, zdjęcia i filmy przesyłane z Selmy.

Specjalna strona Wyprawy : www.SelmaAntarktyda.com

Nasz kanał filmowy na YOUTUBE

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów : www.youtube.com/user/Selmaexpeditions.
Miłego oglądania
| do góry |

© SELMA EXPEDITIONS 2006-2013 I webmaster